Веломарафон Куяльник
ПОЛОЖЕННЯ


Про проведення XІV міжнародного аматорського велосипедного

марафона «Куяльник»
Мета змагань:
Пропаганда здорового способу життя, розвиток аматорського велоспорту в Одесі та в Україні, виявлення найсильніших спортсменів і любителів, відпочинок у великій велосипедній компанії :)


Дата проведення:
15 вересня 2018 року


Місце проведення:
м.Одеса. Околиці Куяльницького лиману, довжина дистанції 68км, старт в с.Корсунці (з'їзд з окружної дороги поряд з Поскотом). Місце старту та трек(буде ближче до дати марафону) дистанції.


Організатори змагань:
Контакти


Учасники змагань:
До участі в марафоні допускаються всі бажаючі, які досягли 18ти річного віку, в іншому випадку у присутності або з дозволу їх батьків.
Залік проводиться за наступними категоріями:

a) аматори 18+ (1993 р.н. і молодше);
б) аматори 26+ (1992-1986 р.н.);
в) аматори 33+ (1985-1974 р.н.);
г) аматори 45+ (1973р.н. і старше );
д) дівчата 18+ (1986 р.н. і молодше);
e) дівчата 26+ (1992-1986 р.н.);
ж) дівчата 33+; (1985 р.н. і старше )
з) спорт (діючі і "колишні" спортсмени)

Вимоги до учасників під час знаходження на дистанції марафону:
- Технічно справний велосипед;
- Наявність шолома на голові (немає шолома? - пишіть в пошту, спробуємо якось вирішити це питання);
- Працюючий мобільний телефон з вказаним при реєстрації номером;
- Закріплений на кермі номер учасника, що добре проглядається здалеку.

Недотримання правил цього положення служить підставою для дискваліфікації.
За повторний перетин фінішного коридору учасник дискваліфікується.


Програма змагань:
09:30 - 10:55 – Реєстрація учасників.
11:00 - Старт.
16:00 - 17:00 – Підведення підсумків, нагородження переможців, лотерея
18:00 - Закриття змагань.


Реєстрація учасників:
Попередня реєстрація проходить на сайті www.velo.odessa.ua , подробиці у розділі «Реєстрація»


Контрольний час Старт-КП:
Контрольний час проходження ділянки Старт-КП (~ 35км) 2 години 45 хвилин, тобто учасники, які приїхали на КП пізніше за 13:45, знімаються з дистанції і до місця фінішу доїжджають по асфальтовій дорозі між Куяльницьким і Хаджибейським лиманами.


Форс-мажор.
У разі непередбачених обставин різного характеру (політичних, погодних тощо), які можуть стати причиною виникнення небезпечних ситуацій, що загрожують здоров'ю учасників, захід може бути перервано або скасовано.Підведення підсумків та нагородження:
Учасники, що посіли перші три місця у своїй категорії, будуть нагороджені медалями. Учасники, які посядуть перші 9 місць у категоріях "26+", "33+", перші п'ять місць у категоріях "18+", "45+", "Дівчата 18+", "Дівчата 26+", "Дівчата 33+" і перші три місця в категорії "Спорт", будуть нагороджені грамотами та подарунками.Дане Положення є офіційним запрошенням на змагання.
Доповнення, рекомендації.

На старті буде присутня машина, яка доставить речі зі старту на фініш, варто заздалегідь подбати про теплі речі, тому що зазвичай після заходу сонця стає прохолодно.

Проїжджаючи КП, вказуйте свої номери - контролери не завжди встигають їх записати. На КП учасник зможе поповнити запаси води і отримати підживлення. Також на КП буде перебувати деякий запас латок, клею, камер і медична аптечка.

На всяк випадок варто внести у свої телефони номера організаторів, які вказані в розділі «Контакти». Наявність мобільного телефону на дистанції марафону з вказаним при реєстрації номером є обов'язково!

Що стосується довідок і страховок. Вкрай рекомендується перевіритися у фіз. диспансері, особливо тим, хто має якісь "неполадки" зі здоров'ям, і просто для себе в профілактичних цілях, щоб бути впевненим, що все добре. На будь-яких велосипедних змаганнях присутній ризик отримати травму, на цей випадок рекомендується потурбуватися про мед.страховку, яка, у разі травми, відшкодує витрати на медичне лікування (подробиці дізнавайтеся у страхових агентствах).

Подбайте заздалегідь про технічний стан свого велосипеду, так як у випадку поломки вам гарантований не менш захоплюючий піший марафон навколо Куяльницького лиману :) Можлива платна евакуація.
Дистанція марафону рясніє «куяльницькою» колючкою, врахуйте цей факт при виборі шин та камер. Дуже рекомендується залити герметик в колеса та захопити кілька запасних камер, а також мати велоаптечку, насос і набір шестигранників .

На старт приїжджайте заздалегідь, щоб не окупувати реєстрацію за 15хв до старту.

На дистанції будьте уважними, слідкуйте за дорогою, намагайтеся не створювати небезпечних ситуацій, рухаючись в групі.

Проживання. На території фінішу з вечора 15 вересня і до другої половини дня 17 вересня буде розгорнуте наметове містечко. Також можна зняти квартиру у тій частині міста, яка розташована ближче до місця фінішу (центр або селище Котовського), оголошення від приватних осіб можна подивитися на одеському форумі, також є чудовий недорогий кепмпінг на березі моря - огороджена територія скеледрома (подробиці пізніше).

У положенні можливі доповнення і зміни. Останні зміни були внесені 23.09.2018 12:17