Веломарафон Куяльник
ПОЛОЖЕННЯ


Про проведення аматорського велосипедного

марафона «Куяльник 2019»
Мета змагань:
Пропаганда здорового способу життя, розвиток аматорського велоспорту в Одесі та в Україні, виявлення найсильніших спортсменів і аматорів, відпочинок у великій велосипедній компанії :)


Дата проведення:
14 вересня 2019 року


Місце проведення:
м.Одеса, околиці Куяльницького лиману. Довжина дистанції - 68км, старт у с.Корсунці (з'їзд з окружної дороги поряд з Поскотом у напрямку Красносілки). Місце старту - 46.58737, 30.75968 , місце фінішу - 46.57299, 30.72271, як проїхати зі старту на фініш, трек дистанції (у разі хорошої погоди).


Організатори змагань:
Контакти


Учасники змагань:
До участі в марафоні допускаються всі бажаючі, які досягли 18ти річного віку, в іншому випадку у присутності або з дозволу їх батьків.
Залік проводиться за наступними категоріями:

a) аматори 18+ (1994 р.н. і молодше);
б) аматори 26+ (1993-1987 р.н.);
в) аматори 33+ (1986-1975 р.н.);
г) аматори 45+ (1974р.н. і старше );
д) дівчата 18+ (1994 р.н. і молодше);
e) дівчата 26+ (1993-1987 р.н.);
ж) дівчата 33+; (1986 р.н. і старше )
з) спортсмени (діючі і "колишні" спортсмени)

Вимоги до учасників під час знаходження на дистанції марафону:
- Технічно справний велосипед з гереметиком в колесах (не допускаються велосипеди з фіксованою передачею);
- Наявність шолома на голові (немає шолома? - пишіть в пошту, у нас є кілька штук, які ми можемо надати на час проведення веломарафону);
- Працюючий мобільний телефон із вказаним при реєстрації номером;
- Закріплений на кермі номер учасника, що добре проглядається здалеку.

Недотримання правил цього положення служить підставою для дискваліфікації.
За повторний перетин фінішного коридору учасник дискваліфікується.


Програма змагань:
09:30 - 10:55 – Реєстрація учасників.
11:00 - Старт.
16:00 - 17:00 – Підведення підсумків, нагородження переможців, лотерея
18:00 - Закриття змагань.


Реєстрація учасників:
Попередня реєстрація проходить на сайті www.velo.odessa.ua , подробиці у розділі «Реєстрація»


Контрольний час Старт-КП:
Контрольний час проходження ділянки Старт-КП2 (~35км) 2 години 45 хвилин, тобто учасники, які приїхали на КП пізніше за 13:45, знімаються з дистанції і до місця фінішу доїжджають по асфальтовій дорозі між Куяльницьким і Хаджибейським лиманами.
КП1 працює до 13:00, КП2 до 14:15, КП3 до 16:00


Форс-мажор.
У разі непередбачених обставин різного характеру (політичних, погодних тощо), які можуть стати причиною виникнення небезпечних ситуацій, що загрожують здоров'ю учасників, захід може бути перервано або скасовано.Підведення підсумків та нагородження:
Учасники, що посіли перші три місця у своїй категорії, будуть нагороджені медалями. Учасники, які посядуть перші 9 місць у категоріях "26+", "33+", перші п'ять місць у категоріях "18+", "45+", "Дівчата 18+", "Дівчата 26+", "Дівчата 33+" і перші три місця в категорії "Спортсмени", будуть нагороджені грамотами та подарунками.Дане Положення є офіційним запрошенням на змагання.
Доповнення, рекомендації.

На старті буде присутня машина, яка доставить речі зі старту на фініш, варто заздалегідь подбати про теплі речі, тому що, зазвичай, після заходу сонця стає прохолодно.

Проїжджаючи КП2, вказуйте свої номери - контролери не завжди встигають їх записати. На КП2 учасник зможе поповнити запаси води і отримати підживлення, на КП3 поповнити запаси води. Також на КП буде перебувати деякий запас латок, клею, камер і медична аптечка.

На номері учасника присутній номер телефону організаторів на випадок надзвичайних ситуацій. Наявність мобільного телефону на дистанції марафону з вказаним при реєстрації номером є обов'язковою!

Що стосується довідок і страховок, то ми вважаэмо, що здоров'я - це персональна відповідальність кожної людини, тобто кожен учасник несе відповідальність за власне здоров'я, погоджуючись брати участь у веломарафоні. Радимо перевіритися у фіз.диспансері тим, хто має якісь "неполадки" зі здоров'ям і просто для себе в профілактичних цілях. На будь-яких велосипедних змаганнях присутній ризик отримати травму, на цей випадок рекомендується потурбуватися про мед.страховку, яка, у разі травми, відшкодує витрати на медичне лікування (подробиці дізнавайтеся у страхових агентствах).

Подбайте заздалегідь про технічний стан свого велосипеду, так як у випадку поломки вам гарантований не менш захоплюючий піший марафон навколо Куяльницького лиману :) Можлива платна евакуація, середній кеш - 300грн (і може коливатися в залежності від відстані і погодних умов)
Дистанція марафону рясніє «куяльницькою» колючкою, врахуйте цей факт при виборі шин та камер.
З собою на дистанції радимо мати кілька запасних камер, велоаптечку, насос, вижимку ланцюга та набір шестигранників
.

На старт приїжджайте заздалегідь, щоб не окупувати реєстрацію за 15хв до старту.

На дистанції будьте уважними, слідкуйте за дорогою, намагайтеся не створювати небезпечних ситуацій, рухаючись в групі.

Проживання. На території фінішу з вечора 13 вересня і до другої половини дня 15 вересня буде розгорнуте наметове містечко.