Веломарафон Куяльник

Зареєстровані учасники (239) станом на 17.07.2018 18:10
(Натисніть F5 для оновлення списку). Якщо ви не бачите себе в списку, то, можливо, ви не сплатили реєстраційний внесок або не вказали час оплати внеску при реєстрації - пройдіть реєстрацію знову. Якщо все виконали вірно і не бачите себе в списку більше п'яти днів, то зв'яжіться с організатором (реквізити у розділі "Контакти")

Спортсмени
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Скобеєв Ігор 1996 Харків с
2 Зачепа Богдан zachepa.bogdan 1997 Кременчук с
Дівчата 18+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Скорб Анастасія Hamstersk 1993 Одеса д18+ M жіноча
2 Суходольская Мария Мыша 1996 Харків д18+ M жіноча
3 Кравцова Анна Annet 1997 Слов'янськ д18+ Так
4 Кащук Ірина pixy 1993 Кривий Ріг д18+ XS жіноча
5 Шевченко Ксения сюся 2007 Одеса д18+
Дівчата 26+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Bondarenko Viktoriia Goodviniha 1987 Одеса д26+ Так
2 Уткіна Вероніка 1988 Одеса д26+ L жіноча Так
3 Новак Ольга travel-hell 1987 Боярка д26+ Так
4 Григор'єва Олена LenOK 1987 Харків д26+ L жіноча
5 Роздобудько Ольга Будячок 1991 Житомир д26+ M жіноча Так
6 Суха Анастасія Rudikan 1991 Одеса д26+ Так
7 Гержановська Грета Optimist 1991 Одеса д26+ S жіноча Так
8 Москалюк Ульяна Кроха 1986 Одеса д26+ XXL жіноча Так
9 Кокор Христя Malecha 1992 Львів д26+ XS жіноча
10 Мамчур Анна 1985 Одеса д26+
11 Kryshan Oksana 1987 Олександрія д26+ Так
12 Булохова Юлия Yule 1987 Южне д26+
13 Крестіна Катерина Catherine 1990 Миколаїв д26+ Так
14 Баланюк Зінаїда zimko27 1987 Вознесенськ д26+ M жіноча Так
15 Зенченко Елена Tigrenok 1981 Чорноморськ д26+ S жіноча Так
16 Юрченко Татьяна 1989 Одеса д26+ S жіноча
17 Буякова Юлія Juliette Bou 1988 Київ д26+
18 Дідур Юлія Mete0rka 1988 Одеса д26+
19 Fedorova Margarita Margo 1986 Одеса д26+ S жіноча
20 Карраско-Косьяненко Наталья 1987 Одеса д26+ S жіноча
21 Пічугіна Ірина Irina411 1990 Одеса д26+ XXL жіноча Так
22 Срибная Алина LILIYA 1990 Кривий Ріг д26+
Дівчата 33+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Попова Ірина maramada 1983 Миколаїв д33+
2 Лукашук Тетяна tanya 1971 Южноукраїнськ д33+ M жіноча Так
3 Воронцова Тетяна Ambrosia 1980 Одеса д33+
4 Ткаченко Анна Annet 1982 Вознесенськ д33+ S жіноча Так
5 Космина Татьяна Tanya 1982 Чорноморськ д33+ L жіноча Так
6 Островська Світлана 1976 Одеса д33+ M жіноча
7 Остачинська Діана Діана 1963 Вінниця д33+
8 Коржова Мирослава SoNya 1985 Черкаси д33+ M жіноча Так
9 Зенченко Елена Tigrenok 1981 Чорноморськ д33+ S жіноча Так
10 Рябинина Ирина Рябушка 1979 Київ д33+
11 Фiсун Тетяна 1978 Харків д33+
12 Нигрецкая Любовь 1972 Одеса д33+ L жіноча
13 Муравйова Тетяна Mur 1977 Одеса д33+
14 Шкарупа Ганна 1980 Київ д33+ M жіноча Так
15 Сафтюк Анна 1968 Одеса д33+ S жіноча
16 Пынзарь Юля ulya 1976 Одеса д33+ S жіноча
17 Куимова Руслана 1977 Одеса д33+ M жіноча
18 Громовая Наталья грона 1983 Одеса д33+
Аматори 18+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Kokkin George 2004 Одеса 18+
2 Гнезділов Микита nikich 2002 Южноукраїнськ 18+ XL чоловіча Так
3 Галяс Максим MaXX 1993 Одеса 18+ M чоловіча
4 Ткаченко Костя Rollerman 2003 Вознесенськ 18+ S чоловіча Так
5 Шаповаленко Дмиро Diskus465 1997 Миколаїв 18+ Так
6 Мазур Константин Titan 1993 Одеса 18+ XL чоловіча Так
7 Старов Олександр AMRider 1996 Херсон 18+
8 Неволько Володимир 2002 Київ 18+
9 Штепа Роман 1984 Миколаїв 18+ M чоловіча Так
10 Швец Андрей Berserk 1995 Одеса 18+
11 Кобель Володимир vova kobel 1993 Луцьк 18+ Так
12 Дедіков Іван Giovanni 1994 Дніпро 18+ L чоловіча
13 Mirhorodskyi Maksim MaXXiS 2001 Чорноморськ 18+ M чоловіча
14 Голобородько Володимир Alvis Drevniy 1997 Одеса 18+ M чоловіча
15 Gromov Alexander Force 1995 Одеса 18+
16 Шкарупа Микита 2000 Київ 18+ L чоловіча Так
17 Чабанов Влад Leonid 1994 Одеса 18+ M чоловіча Так
Аматори  26+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Сухий Слава dreasty 1988 Одеса 26+ Так
2 Kuzmynov Vitalii Bourbon 1989 Одеса 26+ Так
3 Сакович Вячеслав Heitaver 1991 Миколаїв 26+
4 Попов Володимир nerfco 1988 Миколаїв 26+
5 Стойков Іван Bolgarchik 1986 Одеса 26+ L чоловіча Так
6 Лапшин Антон Soreto 1987 Одеса 26+ M чоловіча
7 Кравченко Олександр DevilZ 1986 Миколаїв 26+
8 Олейниченко Дима 1990 Одеса 26+
9 Бойченко Олександр 1988 Южноукраїнськ 26+ S чоловіча Так
10 Sannikov Viktor 1990 Одеса 26+ XXL чоловіча
11 Dashkevich Dmitry Tifon 1990 Одеса 26+ M чоловіча
12 Кальян Сергей Kalyan 1986 Одеса 26+ L чоловіча Так
13 Berezovsky Vasiliy Basillio 1987 Одеса 26+
14 Лемех Вячеслав Avanti 1990 Миколаїв 26+
15 Кандакчян Антон kandakchan 1987 Київ 26+
16 Михайлов Максим Elmer 1987 Одеса 26+
17 Вовк Євген 1986 Одеса 26+ M чоловіча
18 Химич Андрей Kenny 1989 Харків 26+ M чоловіча
19 Главацький Сергій kardendry 1987 Одеса 26+ L чоловіча
20 Завакевич Олександр Ал Ал 1991 Житомир 26+ L чоловіча Так
21 Goyman Victor Papi 1989 Одеса 26+ L чоловіча Так
22 Alexander Bondar Stanley 1991 Одеса 26+ L чоловіча
23 Макалис Юрий 1987 Одеса 26+ S чоловіча
24 Ігнатенко Максим Maximka 1986 Одеса 26+ XL чоловіча
25 Ковальов Владислав antishock 1987 Київ 26+ L чоловіча Так
26 Кокор Петро petrok13 1991 Львів 26+ S чоловіча
27 Плотніков Олексій Vermeer 1985 Одеса 26+
28 Ковалёв Андрей ZVERushka 1988 Слов'янськ 26+
29 Павленко Павел 1986 Одеса 26+ Так
30 Гаврилишен Назарій XIRYRGUS 1986 Одеса 26+ XL чоловіча Так
31 Кривуца Данило 1992 Черкаси 26+ L чоловіча Так
32 Шевченко Олександр 1985 Черкаси 26+ L чоловіча Так
33 Мітюхін Сергій AmenoZ 1987 Одеса 26+
34 Чорний Володимир Black 1986 Жовті Води 26+ M чоловіча Так
35 Вербицкий Андрей Shuba 1987 Одеса 26+ Так
36 Плавін Андрій Plavin 1986 Южноукраїнськ 26+ L чоловіча Так
37 Карраско-Косьяненко Борис BorisDuncan 1985 Одеса 26+ S чоловіча
38 Данько Роман 1989 Одеса 26+ M чоловіча Так
39 Козуб Олексiй 1990 Миколаїв 26+
40 Іванов Федор 1985 Одеса 26+
41 Кравченко Вадим Niko Ryders 1991 Миколаїв 26+ XL чоловіча Так
42 Бондаренко Дмитро 1986 Одеса 26+
43 Шевченко  Андрій 1985 Одеса 26+
44 Падалка Борис soprano 1989 Суми 26+ M жіноча
45 Швидко Іван Shokovan 1987 Київ 26+
46 Кащук Владислав aGa 1991 Львів 26+ L чоловіча
47 Кальнюк Сергій 1991 Одеса 26+
48 Myrhorodskyi Oleksii Alerprice 1992 Чорноморськ 26+ M чоловіча
49 Усатюк Вадим Polaris999 1990 Одеса 26+ M чоловіча
50 Вильсон Вячеслав OOPSer 1987 Одеса 26+
51 Багиров Олег Guooff 1988 Одеса 26+
52 Болучевский Алексей Toxiner 1989 Одеса 26+
53 Шпирко Ігор Miles 1991 Одеса 26+ Так
54 Руднев Евгений 1988 Одеса 26+
55 Krasov Vitalii Krasow 1986 Львів 26+ M чоловіча
56 Богдан Александр АлександрVSM 1993 Одеса 26+ L чоловіча Так
57 Чабанов Денис D@n 1987 Одеса 26+ L чоловіча Так
Аматори 33+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Хаматулін Юрій Ham 1984 Одеса 33+ XL чоловіча Так
2 Шаров Сергій EAZY 1980 Одеса 33+ L чоловіча Так
3 Склярук Олександр sklyar 1985 Одеса 33+ M чоловіча
4 Гудков Сергей SG 1981 Одеса 33+ Так
5 Заноза Євген Жеkа Заноza 1978 Одеса 33+ L чоловіча Так
6 Небога Сергій phil 1977 Чорноморськ 33+
7 Здарський Дмитро Banzay 1974 Авангард 33+
8 Лашин Александр ter 1976 Одеса 33+ L чоловіча Так
9 Кохан Максим 1979 Черкаси 33+ L чоловіча Так
10 Запорожченко Олег 1977 Одеса 33+
11 Гнезділов Олександр blinoed 1979 Южноукраїнськ 33+ XL чоловіча Так
12 Журавльов Геннадій gen-a 1985 Южноукраїнськ 33+ XL чоловіча Так
13 Гнезділов Андрій gidrobiolog 1975 Южноукраїнськ 33+ L чоловіча Так
14 Sotnichenko Aleksandr Sot_ko 1981 Одеса 33+ Так
15 Комаха Юрiй UkkkkA 1974 Марiуполь 33+
16 Путилин Евгений F3D 1983 Одеса 33+ L чоловіча
17 Korotkov Timur 1982 Одеса 33+
18 Nuzhyn Ivan Friday13 1985 Одеса 33+
19 Латанский Виталий 1984 Одеса 33+ Так
20 Олещенко Андрей dyusha 1980 Одеса 33+ XXXL чоловіча Так
21 Алієв Руслан Медутин 1984 Роздільна 33+ S жіноча Так
22 Іванюк Сергій 1985 Київ 33+ M чоловіча
23 Приймачук Володимир 1976 Каховка 33+ L чоловіча Так
24 Д'яченко Владислав Karaim 1977 Кам'янське 33+ L чоловіча Так
25 Selifonov Alexandr Alex 1974 Одеса 33+ Так
26 Зелезко Валерий БЕРЕГ 1979 Чорноморськ 33+ XXL чоловіча Так
27 Tkachenko Oleksandr M-CAT 1975 Одеса 33+ L чоловіча
28 Jakubovskiy Alexander Adam 1983 Одеса 33+ XL чоловіча Так
29 Лазутченко Олександр 1983 Одеса 33+ L чоловіча
30 Торгуд Денис TheDen 1979 Харків 33+ L чоловіча Так
31 Москалюк Андрей BAD_SECTOR 1979 Одеса 33+ M чоловіча Так
32 Tomazenko Roman grumpy 1977 Миколаїв 33+
33 Сєнокосов Олексій 1985 Одеса 33+ Так
34 Orman Nic OrmaNic 1981 Кишинів, Молдова 33+ M чоловіча Так
35 Паламарчук Володимир Psolao 1977 Одеса 33+ XXL чоловіча
36 Кокін Костянтин kost-ua 1981 Черкаси 33+
37 Leontiev Stanislav 1981 Южне 33+ XL чоловіча
38 Галькевич Олексій 1983 Одеса 33+ Так
39 Калєнніков Олександр 1985 Южноукраїнськ 33+ M чоловіча Так
40 Павленко Сергій Seregoo 1981 Одеса 33+
41 Гаврилюк Дмитро 1983 Суми 33+ Так
42 Пилипчак Петро 1983 Березiвка 33+ Так
43 Ступін Денис Ben 1983 Київ 33+ L чоловіча
44 Женжерук Богдан Shrek 1979 Одеса 33+ L чоловіча Так
45 Babaev Denis Amidal 1984 Кишинів, Молдова 33+ L чоловіча Так
46 Неволько Олександр Volos 1983 Київ 33+
47 Булохов Алексей NFS 1981 Южне 33+
48 Шевцов Юрій 1984 Київ 33+ L чоловіча Так
49 Цибульський Ігор werona 1982 Одеса 33+
50 Matvieiev Maksim Maximus 1982 Чорноморське 33+ L жіноча Так
51 Голубович Віталій Toocean 1982 Одеса 33+ L чоловіча Так
52 Шеремет Дмитро Malamutik 1984 Харків 33+
53 Юрлов Андрей Скорпион 1979 Миколаїв 33+
54 Панченко Ігор 1984 Одеса 33+
55 Самхарадзе Олександр Archi 1981 Одеса 33+
56 Gorbatyuk Aleksandr 1979 Одеса 33+ XL чоловіча
57 Грибачев Роман Yegor 1981 Санжейка 33+ L чоловіча Так
58 Іващенко  Евгеній 1982 Одеса 33+
59 Юрченко Андрей 1984 Одеса 33+ XL чоловіча
60 Гук Олександр Formigo 1985 Миколаїв 33+ L чоловіча Так
61 Ефименко Олексій Engineer 1975 Дніпро 33+ XXL чоловіча Так
62 Іванов Володимир vohapsih 1977 Орджонікідзе 33+
63 Рябокінь Олег OLEG_R 1976 Одеса 33+
64 Погібко Олександр Oleksandr P 1981 Одеса 33+ Так
65 Балан Андрій Anux 1983 Бородянка 33+ M чоловіча Так
66 Євчук Євген YevGen 1981 Київ 33+
67 Тишенский Константин KosAcoustic 1982 Чорноморськ 33+
68 Козачинський Олександр alvarko 1975 Нерубайське 33+
69 Іщенко Юрій 1980 Веселинове 33+
70 Курцев Олег Jaffar 1977 Немішаєве 33+ XXXL чоловіча Так
71 Якобчак Максим fatman 1977 Одеса 33+ XXXL чоловіча
72 Варнавський Дмитро DonDragon 1983 Одеса 33+ M чоловіча Так
73 Поліщук Дмитро Mitia 1983 Одеса 33+ L чоловіча
74 Тягло Павло Stalker 1979 Одеса 33+
75 Ghimbovschi Nicolae nicubunu 1985 Кишинів, Молдова 33+ M чоловіча Так
76 Мунтян Віталій Vikadin 1978 Нікополь 33+ L чоловіча
77 Семенов Вадим 1982 Одеса 33+ L чоловіча Так
78 Кристей Дорин FRW 1981 Кишинів, Молдова 33+
79 Дрінко Сергій 1984 Одеса 33+ Так
80 Гаврищук Олександр 1983 Южноукраїнськ 33+ L чоловіча Так
81 Векшин Максим 1982 Южноукраїнськ 33+ L чоловіча Так
82 Литвиненко Сергей 1974 Южноукраїнськ 33+ XL чоловіча Так
83 Куксінов Сергій nostromo 1973 Узин 33+ Так
84 Шевченко Валентин 1985 Білгород-Дністровський 33+
85 Юзвяк Андрей 1980 Одеса 33+
86 Багiнський Данило Daniel 1985 Миколаїв 33+ M чоловіча Так
87 Скляр Іван Iv79 1979 Петрівка 33+ M чоловіча
88 Шкарупа Олексій Shkaph 1977 Київ 33+ XL чоловіча Так
89 Глазов Олександр Moonraker 1980 Одеса 33+ Так
90 Лукаш Роман profe$$or 1978 Одеса 33+ L чоловіча Так
91 Кириленко Ігор 1976 Южноукраїнськ 33+ L чоловіча Так
92 Iсаков Дмитро NektoDim 1976 Одеса 33+
93 Шевченко Александр шевасал 1981 Одеса 33+
94 Козаковский Денис D1enis 1974 Одеса 33+ M чоловіча
Аматори 45+
Призвище Ім'я Нік Рік Місто Кат Ф М
1 Бендик Андрей Jazz 1973 Одеса 45+ M чоловіча
2 Kokkin Bogdan 1973 Одеса 45+
3 Лободзінський Анатолій 1972 Южне 45+ XL чоловіча
4 Богуславський Сергій Арсентьевич 1941 Одеса 45+
5 Губар Микола GNG 1959 Одеса 45+ XXXL чоловіча Так
6 Абрамов Виталий staric 1965 Миколаїв 45+
7 Дiденко Едуард Е.Д. 1970 Одеса 45+ XL чоловіча Так
8 Кокорин Александр 1961 Одеса 45+ L чоловіча
9 Бірюков Олександр Minimax 1971 Біла Церква 45+
10 Ярмолович Юрий yyr 1959 Одеса 45+ XXL чоловіча
11 Мажула Валерiй - 1958 Луганськ 45+ XL чоловіча Так
12 Житіньов Станіслав STASык 1972 Харків 45+
13 Kutsenko Petro Petr69 2018 Харків 45+ L чоловіча Так
14 Кузьменко Юрій LightHead 1965 Херсон 45+ S чоловіча
15 Тараненко Сергей Человел 1959 Одеса 45+
16 Свиридов Игорь 1966 Одеса 45+
17 Нигрецкий Сергей 1969 Одеса 45+ S чоловіча
18 Коржиков Валерий ТРИТОН 1958 Одеса 45+
19 Горе Игорь MASTER 1963 Кишинів, Молдова 45+
20 Малышев Владислав FRONT 1971 Одеса 45+
21 Горбань Віктор 1972 Южноукраїнськ 45+ L чоловіча Так
22 Андрей Бондарь boka 1971 Одеса 45+ L чоловіча
23 Изместьев Андрей 1967 Одеса 45+ M чоловіча
24 Галимов Тимур Tim 1966 Чорноморськ 45+ M чоловіча