Веломарафон КуяльникВосени в Одесі традиційно проводитиметься захід, який вже встигли полюбити багато велосипедистів - аматорський велосипедний марафон "Куяльник". Ця подія є однією з найцікавіших змагань по бездоріжжю (крос-кантрі) в Одесі та в нашій країні і збирає щороку велику кількість спортсменів, аматорів і туристів із різних містечок України та сусідніх країн.

Осінній період невипадково обраний для цього заходу. Саме о цій порі природа Куяльницького лиману розкривається у всій своїй красі. Його вбрання благородне та розписане незчисленною кількістю кольорів, а небо над ним величне та чарівне. Куяльницький лиман - один з небагатьох куточків дикої природи, що зберігся до наших днів. Його первісна краса не залишає нікого байдужим. І, незважаючи на близьку зміну пори року, сонце над ним все ще лагідно торкається теплими променями літа.

Захід націлений на формування здорового способу життя, популяризацію велоспорту в Одесі, новим знайомствам та зустрічам друзів, а також виявленню найсильніших спортсменів і аматорів. Отже в рамках одного заходу у спортсменів є можливість помірятися силами, любителям велосипедних прогулянок - відпочити на природі, а потім всім разом добре провести час у фінішному містечку спілкуючись, знайомлячись та ділячись враженнями.
Дистанція LIGHT

Дистанція CLASSIC

Дистанція HARD