Веломарафон Куяльник


Зареєстровані учасники (153) станом на 09.05.2021 00:01


Хлопці Light 18+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Савісько Дмитро 1994 Одеса 18+ light
2 Григор'єв Андрій grAnd 1993 Одеса 18+ light
3 Коржиков Константин тигр Velociraptor 2008 Одеса 18+ light
4 Зубко Вячеслав Slavka_3 1992 Одеса 18+ light
5 Яковенко Максим JetMax 1994 Одеса 18+ light
6 Навроцький Владислав Topstone family 1993 Одеса 18+ light
7 Романовський Олексій 2006 Одеса 18+ light
8 Стовбчатый Алексей 2011 Одеса 18+ light
9 Поляков Владислав 1994 Одеса 18+ light
Хлопці Light 30+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Ющенко Сергій tentorier 1985 Одеса 30+ light
2 Устинов Павел Basheg 1983 Одеса 30+ light
3 Савченко Роман sava350 1987 Одеса 30+ light
4 Журавльов Геннадій Gen-a 1985 Южноукраїнськ 30+ light
5 Юрченко Андрій 1984 Одеса 30+ light
6 Бовсуновський Дмитро Bovsun 1982 Миколаїв 30+ light
7 Чечулін Сергій KeeFeeRe 1983 Одеса 30+ light
8 Болучевский Алексей Toxiner 1989 Одеса 30+ light
9 Сенокосов Алексей LuckyAleks 1985 Одеса 30+ light
10 Самойлов Григорій TEH3OP 1980 Одеса 30+ light
11 Недолуженко Денис Mordokraken 1987 Одеса 30+ light
12 Мельохін Данило Duncan 2021 Одеса 30+ light
13 CHORNYI VOLODYMYR BLACK 1986 Жовті Води 30+ light
14 Лупол Юрий 1987 Одеса 30+ light
15 Паламарчук Андрій digicom cycling team 1988 Херсон 30+ light
16 Shevchenko Vadim Porazit 1986 Одеса 30+ light
17 Смага Влад Greeg 1989 Одеса 30+ light
18 Пєтков Дмитро urum 1987 Нова Іванівка 30+ light
19 Белоусов Александр 1989 Одеса 30+ light
20 Бабінцев Вячеслав -=SkiF=- 1984 Нерубайське 30+ light
21 Животовский Константин Kos 1985 Одеса 30+ light
22 Вовк Євген Wazza 1986 Одеса 30+ light
23 Бут Юрий Baka4el 1985 Одеса 30+ light
24 Rasstryha Vitalii vrasstryha Infopulse 1997 Одеса 30+ light
25 Михаил Мазов 1983 Одеса 30+ light
26 Ткач Константин 1984 Одеса 30+ light
27 Ковальчук Ігор pemdue 1989 Херсон 30+ light
28 Танащук Алексей izotropus 1988 Южне 30+ light
29 Ютиш Павел Pyutish 1991 Одеса 30+ light
30 Воронов Дмитро Bulignik digicom cycling team 1982 Херсон 30+ light
31 Krivonosov Artem 1983 Одеса 30+ light
32 Синявский Александр Canyon 1983 Одеса 30+ light
33 Lavrenyuk Alexander 1976 Одеса 30+ light
Хлопці Light 40+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Грибачев Роман Егор 1981 Санжійка 40+ light
2 Tkachenko Alex M-CAT 1975 Одеса 40+ light
3 Чабаненко Діомид ВРАГИ АРТРИТА 1979 Одеса 40+ light
4 Женжерук Богдан Валерійович 1979 Одеса 40+ light
5 Макаров Олег red_lion 1980 Одеса 40+ light
6 Новосьолов Ігор ВРАГИ АРТРИТА 1976 Одеса 40+ light
7 Гришагін Олександр 1978 Одеса 40+ light
8 Варцан Юрий adrenalin 1980 Одеса 40+ light
9 Мадін Дмитро Громадин GCT PALMYRA 1979 Одеса 40+ light
10 Severin Sergey 1980 Одеса 40+ light
11 Платонов Віталій 1981 Одеса 40+ light
12 Остроухов Василь 1977 Одеса 40+ light
13 Романовський Ігор Dr.RIO 1980 Одеса 40+ light
14 Пчелинцев Дмитрий 1976 Одеса 40+ light
15 Денис Майсусенко В'ячеславович 1981 Одеса 40+ light
16 Гей Олег 1976 Нетішин 40+ light
17 Зелезко Валерий БЕРЕГ 1979 Чорноморськ 40+ light
18 Лобанчиков Вадим 1980 Одеса 40+ light
Хлопці Light 50+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Дiденко Едуард Ед 1970 Одеса 50+ light
2 Свиридов Игорь Nosin 1966 Одеса 50+ light
3 Кучерявенко Сергей 1971 Одеса 50+ light
4 Лакур Виктор Alteris 1963 Одеса 50+ light
5 Зенкова Надежда НадиН 1968 Одеса 50+ light
6 Чебанюк Светлана Lana 1964 Одеса 50+ light
7 Стовбчатый Игорь 1963 Одеса 50+ light
Хлопці Light 60+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Оганджанян Арсен Bes Lukson Arcadia 1954 Одеса 60+ light
2 Тараненко Сергей Человел 1959 Одеса 60+ light
3 Губар Микола GNG 1959 Одеса 60+ light
4 Коржиков Валерий Тритон Velociraptor 1958 Одеса 60+ light
5 Богуславський Сергій Арсентьевич 1941 Одеса 60+ light
6 Замятин Сергей 1961 Одеса 60+ light
7 Андреев Анатолий Спин 1959 Одеса 60+ light
Дівчата Light 18+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Недолуженко Анастасія 1993 Одеса д18+ light
2 Кирпаньова Людмила 1994 Херсон д18+ light
3 Мусулевська Олена Снайперятко 1997 Херсон д18+ light
4 Навроцька Дарина Topstone family 1992 Одеса д18+ light
Дівчата Light 30+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Пичугина Ирина Irina411 1990 Одеса д30+ light
2 Семенова Полина Polina 1984 Одеса д30+ light
3 Нацевич Анна-Мария Arianna 1982 Одеса д30+ light
4 Юрченко Тетяна 1989 Одеса д30+ light
5 Гришагіна Ілона 1982 Одеса д30+ light
6 Гнездилова Татьяна Tatiana 1986 Одеса д30+ light
7 Платонова Євгенія 1980 Одеса д30+ light
8 Вовк Євгенія Wazza 1985 Одеса д30+ light
9 Бурыкина Татьяна TianaBur WaZZa 1988 Одеса д30+ light
10 Бут Наталья Petelka 1985 Одеса д30+ light
11 Фёдорова Маргарита 1986 Одеса д30+ light
12 Греченко Анна 1986 Одеса д30+ light
13 Пчелинцева Мария 1985 Одеса д30+ light
14 Ганусяк Елена 1983 Одеса д30+ light
15 Космина Татьяна Tanya 1982 Чорноморськ д30+ light
16 Galeta Alla LovebikeAlka 1988 Херсон д30+ light
Дівчата Light 40+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Познанская Анна 1974 Одеса д40+ light
2 Понятовская Алена 1976 Одеса д40+ light
3 Poznanska Hanna Anita 1974 Одеса д40+ light
4 Шиманова Наталія 1979 Одеса д40+ light
5 Жебель Олександра 1981 Нетішин д40+ light
6 Кашапова Ирина 1980 Чорноморське д40+ light
Хлопці Hard 18+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Петрушенко Никита Nikit@ 1993 Одеса 18+ hard
2 Климчик Андрей 1993 Одеса 18+ hard
3 Штокало Михаил Kaktys723 2005 Одеса 18+ hard
4 Бунчак Евгений @jenia_bunchak 2001 Каховка 18+ hard
5 Страину Костя strainukostia 1991 Каховка 18+ hard
6 Голобородько Володимир Alvis den Eldgamle 1997 Одеса 18+ hard
7 Старов Олександр AMRider digicom cycling team 1996 Херсон 18+ hard
8 Седашов Ян Ian 1993 Одеса 18+ hard
9 Пясецький Сергій Serik epiq 1992 Львів 18+ hard
10 Громов Александр Duracell Follow Bike 1995 Одеса 18+ hard
11 Болгарин Владислав Mexeron 2001 Одеса 18+ hard
12 Велічко Євген Velik mushroom_team 2001 Одеса 18+ hard
13 Галайда Богдан еПОХа 1998 Київ 18+ hard
Хлопці Hard 30+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Науменко Сергей lapka_krota 1989 Одеса 30+ hard
2 Нагорный Михаил веселые клеса 1987 Одеса 30+ hard
3 Vaskovskyi Anton Antonio_89 Ilovesupersport 1989 Донецьк 30+ hard
4 Андреєв Роман Rigard 1988 Довжок 30+ hard
5 Гладаренко Юрий shtil787 1988 Одеса 30+ hard
6 Лапшин Антон Soreto 1987 Одеса 30+ hard
7 Варнавский Дмитрий DonDragon 1983 Одеса 30+ hard
8 Александров Андрей andrea 1986 Одеса 30+ hard
9 Вильсон Вячеслав OOPSer 1987 Одеса 30+ hard
10 Токар Олег fasser 1982 Київ 30+ hard
11 Павленко Павел 1986 Одеса 30+ hard
12 Сиволапенко Андрей МОСК 1991 Одеса 30+ hard
13 Хаматулин Юрий Kham Глечик ТИМ 1984 Одеса 30+ hard
14 Владимир Зибин Огненный дракон 1987 Київ 30+ hard
15 Ващенко Олександр Electrochimik Наша еПОХа 1985 Київ 30+ hard
16 Мелимука Володимир Наша еПОХа 1982 Київ 30+ hard
17 Ревенко Анатолий 1985 Одеса 30+ hard
18 Шеремет Дмитрий Malamutik Kharkiv XC Team 1984 Київ 30+ hard
19 Калина Михаэль 1986 Київ 30+ hard
20 Сошенко Александр Aquarelle Polaris 1988 Київ 30+ hard
21 Дмитрий Соколов cristal 1990 Одеса 30+ hard
22 Андрєєв Євген 1984 Одеса 30+ hard
23 Кальнюк Сергій 1991 Одеса 30+ hard
24 Дьячук Игорь eParadiZe 1986 Київ 30+ hard
25 Шилов Євген sheelez deep cycling 1989 Київ 30+ hard
Хлопці Hard 40+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Драмарецкий Андрей Odessit250 Altair 1979 Одеса 40+ hard
2 Тягло Павло Stalker 1979 Одеса 40+ hard
3 Романець Лев bios 1975 Київ 40+ hard
4 Іванчук Павло The_One Altair 1982 Одеса 40+ hard
5 Андрусенко Александр 1981 Одеса 40+ hard
Хлопці Hard 50+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Абрамов Виталий staric 1965 Миколаїв 50+ hard
2 Кононов Анатолій digicom cycling team 1971 Херсон 50+ hard
3 Седашов Станіслав owlstq MTBO Odesa 1970 Одеса 50+ hard
4 Грушецький Олександр Minimax Eurocar GRAWE Ukraine 1971 Біла Церква 50+ hard
Дівчата Hard 18+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Алабут Арина Арешек Наша еПОХа 1997 Київ д18+ hard
Дівчата Hard 30+
Призвище Ім'я Нік Команда Рік Місто Категорія
1 Темчук Елена #Elen@ 1984 Одеса д30+ hard
2 Мовчан Ирина miradusha 1988 Одеса д30+ hard
3 Богданова Снежана Sneg Юристы 1994 Одеса д30+ hard
4 Лєтікова Ірина irinablue Hoods and Drops Racing 1987 Одеса д30+ hard
5 Казакевич Екатерина Катюха 1990 Миколаїв д30+ hard